Szanowni Rodzice!

Trwa rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2016/2017.

Przyjmujemy maluchy w wieku 2,5 – 5 lat.

Zapraszamy do odwiedzania Akademii Przedszkolaka i zwiedzania naszego przedszkola wraz z dziećmi.

Chętnie pokażemy maluchom, jak wspaniale mogą się tu uczyć i bawić i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania rodziców.

Nowoprzyjętym dzieciakom zapewniamy bezpłatne zajęcia adaptacyjne w sierpniu, pozwalające na lepsze przystosowanie się do nowego dla nich środowiska.

Zasady rekrutacji

Dzieci przyjmowane są do przedszkola na podstawie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać na stronie internetowej lub otrzymać w formie papierowej w placówce.

Rodzice przyjętych dzieci podpisują umowę o świadczenie usług opieki z dyrekcją przedszkola.

O przyjęciu dziecka decyduje liczba wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych oraz kolejność zgłoszeń.

Opłaty za przedszkole

– Miesięczne czesne za przedszkole – 500zł zawiera:

pobyt w godzinach 6.30-17.00

śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek

codzienne zajęcia z języka angielskiego, raz w tygodniu zajęcia rytmiczne, gimnastykę korekcyjną, dla starszych grup religię, terapię logopedyczną

udział we wszystkich imprezach przedszkolnych, teatrzykach, wyjściach, koncertach, warsztatach itp.

– Opłata wpisowa w wysokości 250zł (nowe dzieci) lub 100zł (nasze przedszkolaki) przeznaczana na wyprawkę plastyczną.

– Opłata za ubezpieczenie NNW – ok.30zł/rok.