Szanowni Rodzice!

Trwa rekrutacja do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2018/2019.

Przyjmujemy maluchy w wieku 2,5 – 5 lat.

Chętnie pokażemy maluchom, jak wygląda przedszkolny dzień i z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania rodziców. Nowo przyjętym przedszkolakom zapewniamy bezpłatne zajęcia adaptacyjne w sierpniu, pozwalające na lepsze przystosowanie się do nowego dla nich środowiska.

Zapraszamy do odwiedzania Akademii Przedszkolaka wraz z dziećmi.

Zasady rekrutacji

Dzieci przyjmowane są do przedszkola na podstawie formularza zgłoszeniowego, który można pobrać na stronie internetowej lub otrzymać w formie papierowej w placówce.
Rodzice przyjętych dzieci podpisują umowę o świadczenie usług opieki z dyrekcją przedszkola.
O przyjęciu dziecka decyduje liczba wolnych miejsc w poszczególnych grupach wiekowych oraz kolejność zgłoszeń.

WYPEŁNIJ FORMULARZ
POBIERZ FORMULARZ

Opłaty za przedszkole

Miesięczne czesne za przedszkole w roku szkolnym 2018/19 – 600zł zawiera:

• pobyt w godzinach 6.00-17.00
  • śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek
  • codzienne zajęcia z języka angielskiego
  • raz w tygodniu zajęcia rytmiczne, gimnastykę korekcyjną, szachy, dla starszych grup religię, terapię logopedyczną
  • udział w imprezach przedszkolnych, teatrzykach, wyjściach, koncertach, warsztatach itp.

Opłata administracyjna w wysokości 250zł (nowe dzieci) lub 150zł (dzieci uczęszczające już do przedszkola) przeznaczana na wyprawkę plastyczną.
Opłata za ubezpieczenie NNW – ok.30zł/rok.