O Nas

Akademia Przedszkolaka Starachowice

Akademia Przedszkolaka to przedszkole posiadające dużą bazę dydaktyczną. Powierzchnia, jaką zajmujemy to ok 500 budynku oraz ogromny plac zabaw na jego tyłach.

Mamy do dyspozycji specjalnie przygotowane 5 sal dydaktycznych połączonych z toaletami dla dzieci oraz jadalnię. Możemy korzystać również z profesjonalnej sali gimnastycznej. Wszystkie te pomieszczenia wyposażone są w najnowsze sprzęty, meble, zabawki oraz pomoce posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, dopuszczające do użytkowania przez dzieci w przedszkolach.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego też Akademia Przedszkolaka jest placówką, odpowiadającą wszelkim najnowszym i najbardziej wymagającym przepisom dotyczącym przedszkoli (posiadamy oddymiane klatki schodowe, nasz budynek dostosowany jest do potrzeb dzieciaków i rodziców niepełnosprawnych, wszystkie pomieszczenia są odpowiednio wentylowane a wyposażenie sal i sanitariatów dla maluchów urządzone i wyposażone w porozumieniu z Państwową Inspekcją Sanitarną oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach).

ZOBACZ NASZE PRZEDSZKOLE