Akademia Przedszkolaka Starachowice

Akademia Przedszkolaka to przedszkole posiadające dużą bazę dydaktyczną. Powierzchnia, jaką zajmujemy to ok 500 budynku oraz ogromny plac zabaw na jego tyłach.

Mamy do dyspozycji specjalnie przygotowane 5 sal dydaktycznych połączonych z toaletami dla dzieci oraz jadalnię. Możemy korzystać również z profesjonalnej sali gimnastycznej. Wszystkie te pomieszczenia wyposażone są w najnowsze sprzęty, meble, zabawki oraz pomoce posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty i atesty, dopuszczające do użytkowania przez dzieci w przedszkolach.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo najmłodszych, dlatego też Akademia Przedszkolaka jest placówką, odpowiadającą wszelkim najnowszym i najbardziej wymagającym przepisom dotyczącym przedszkoli (posiadamy oddymiane klatki schodowe, nasz budynek dostosowany jest do potrzeb dzieciaków i rodziców niepełnosprawnych, wszystkie pomieszczenia są odpowiednio wentylowane a wyposażenie sal i sanitariatów dla maluchów urządzone i wyposażone w porozumieniu z Państwową Inspekcją Sanitarną oraz Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Starachowicach).

ZOBACZ NASZE PRZEDSZKOLE