Grafik wydarzeń zaplanowanych na styczeń

4.01.2017 – odwiedzi nas pediatra – pan Zbigniew Pająk, który opowie dzieciom o trudnym zawodzie lekarza. Dowiemy się, dlaczego nie należy bać się badania, jak należy zachować się podczas wizyty oraz co robić, żeby być zdrowym.
9.01.2017 – weźmiemy udział w spotkaniu pt.”Żyj zdrowo”. W programie przewidziana jest prezentacja multimedialna, pogadanka oraz nauka piosenek tematycznych przy akompaniamencie gitary.
12.01.2017 – Ok. godziny 13.00 grupa Żabki weźmie udział w przyjęciu urodzinowym Oliwii, które odbędzie się w Bajkolandii. Dzieci wyjadą spod przedszkola busem zaraz po obiedzie, a wrócą do przedszkola ok. godz. 15.00. Przed tą godziną można odbierać dzieci z Bajkolandii.
13.01.2017 – odwiedzi nas psi psycholog ze swoim buldożkiem francuskim Zyziem. Dowiemy się, jakie obowiązki wiążą się z posiadaniem psa i jak należy dbać o swojego czworonożnego przyjaciela.
20.01.2016 – zapraszamy chętną babcię lub chętnego dziadka z każdej grupy do czytania dzieciom bajek. Prosimy o zgłaszanie się do opiekunów grup w celu ustalenia dokładnej godziny spotkania.
23.01.2017 – o godzinie 13.30 obejrzymy spektakl pt. „Asia w krainie baśni”. Przedstawienie przygotowali dla nas jak zawsze aktorzy z teatrzyku Skrzat.
26.01.2016 -. Odbędzie się w naszym przedszkolu zaległy koncert muzyków Filharmonii Świętokrzyskiej. Muzycy zawitają do nas o godzinie 9.30.
27.01.2017 – to w naszym przedszkolu wielkie święto – Baśniowy Bal Karnawałowy. Zapraszamy wszystkie dzieci w najpiękniejszych bajkowych strojach.