GRAFIK WYDARZEŃ ZAPLANOWANYCH NA CZERWIEC

 01.06.2016 – Tego dnia w przedszkolu będzie dużo atrakcji. Zaraz po śniadaniu obejrzymy występ teatrzyku Skrzat. Tym razem będzie to bajka „Przygody drwala Bartłomieja”. Następnie z okazji Dnia Dziecka odbędzie się bal piżamowy. Bardzo prosimy o przygotowanie Dzieciom ulubionych piżamek, poduszek, przytulanek. Po obiedzie każde dziecko otrzyma również kulkę lodów włoskich z lodziarni Primavera. Jeśli któryś przedszkolak nie może jeść lodów bardzo prosimy o zgłaszanie tego faktu do nauczycieli grup.

 

02.06.2016 – grupa Rybek wyrusza do Starachowickiego Centrum Kultury, gdzie odbędzie się Festiwal Piosenki Dziecięcej. Nasze przedszkole reprezentować będzie Marta Hamera, której będziemy głośno kibicować. Dzieci wyjeżdżają spod przedszkola o godzinie 9.30.

 

03.06.2016 – zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców na imprezę „Bal ze Śnieżką i Krasnoludkami”, która odbędzie sie w sali Wenecja Hotelu Europa. Najpierw obejrzymy przedstawienie Rodzice Dzieciom pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”, a potem weźmiemy udział w balu z okazji wesela Księcia i Śnieżki. Zapraszamy serdecznie na godzinę 17.00.

 

08.06.2016 – odbędą się zajęcia otwarte w grupie Rybki. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych Rodziców na godzinę 9.30.

 

09.06.2016 – odwiedzi nas Pani Magda Mroczek z Biblioteki „Plastuś”, która po raz kolejny przeczyta dzieciom ciekawą książkę i zachęci ich do samodzielnego sięgania po literaturę dziecięcą.

 

13-17.06.2016 – w tych dniach przebywać w naszym przedszkolu będą praktykanci z Kamerunu i Chin, którzy będą prowadzili z dziećmi zabawy i zajęcia w języku angielskim oraz zapoznają przedszkolaków ze swoimi krajami.

 

16.06.2016 – razem z naszymi praktykantami wyruszamy na zalęgłą wycieczkę do Stajni Pod Dębem. Spod przedszkola wyjeżdżamy o 9.30. Planujemy zabrać wszystkie grupy.

 

21.06.2016 – zapraszamy wszystkich chętnych Rodziców na zajęcia otwarte z rytmiki.

Zajęcia odbędą się zgodnie z rozkładem, więc:

godzina 9.15 – grupa Rybki

godzina 10.00 – grupa Biedronki

 

24.06.2016 – zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców na piknik z okazji zakończenia roku szkolnego. Przed piknikiem o godzinie  odbędzie się oficjalne pożegnanie starszaków.