GRAFIK WYDARZEŃ ZAPLANOWANYCH NA MARZEC

04.03.2016 – Tego dnia weźmiemy udział w akcji „Ciepłe czytanie przedszkolakom”. Odwiedzą nas przedstawiciele firmy Celsium, którzy opowiedzą dzieciom skąd bierze się ciepło i jak trafia do naszych domów.

10.03.2016 – Weźmiemy udział w Warsztatach Wielkanocnych prowadzonych przez przedstawicieli Ekomuzeum im. Jana Pazdura. Nauczymy się robić Palmy Wielkanocne i poznamy symbolikę materiałów używanych do wyplatania tej świątecznej ozdoby. W warsztatach wezmą udział wszystkie przedszkolaki.

14.03.2016 – Odwiedzi nas teatrzyk Skrzat z Krakowa. Tym razem obejrzymy przedstawienie pt. „Królestwo Wesołuszka”. Spektakl zobaczymy o godzinie 13.30.

21.03.2016 – Aby uczcić pierwszy dzień wiosny wyruszymy w barwnym korowodzie ulicami wokół przedszkola.

22.03.2016 – Zapraszamy serdecznie rodziców z grup Biedronki i Pszczółki na zajęcia otwarte o tematyce Wielkanocnej, które odbędą się o godzinie 13.00.

23.03.2016 – Odwiedzi nas cukiernik z Piekarni Krawczyk, który razem z dziećmi wykona małe Wielkanocne mazurki.

31.03.2016 – Odwiedzi nas Starachowicka Harcerska Grupa Ratownicza wraz ze swoim psem. Dowiemy się więcej o pracy ratownika, porozmawiamy o udzielaniu pierwszej pomocy oraz przypomnimy sobie numery alarmowe.

Kochani Rodzice,

ogłaszamy konkurs fotograficzny pt. „Przyroda budzi się z zimowego snu”. Fotografie powinny przedstawiać pierwsze oznaki wiosny zaobserwowane podczas wspólnych spacerów z dziećmi. Prace konkursowe (w formacie 15x21cm) należy przynosić do 31.03.2016 do nauczycielek poszczególnych grup. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody :)